ندای البرز
پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۰:۰۷ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24182
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷
 •   
  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز:
  یکی از درس‌های دفاع مقدس خود باوری و اعتماد به جوانان بود به‌ طوری‌که اگر به جوانان همچون زمان دفاع مقدس اعتماد کنیم به سعادت می‌رسیم.

  سرهنگ علیرضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگارسیاسی ندای البرز با اشاره به هفته دفاع مقدس اظهار کرد : هفته دفاع مقدس مظهر دینداری و تقوا است.
  وی افزود : اگر دفاع مقدس و شهدا را الگو و اسوه خود قرار دهیم در تمام عرصه‌ها موفق خواهیم بود.
  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز ادامه داد: شناخت اسوه‌های دفاع مقدس در عرصه سیاسی و اجتماعی رامفید دانست و عنوان کرد: یکی از درس‌های دفاع مقدس خود باوری و اعتماد به جوانان بود به‌ طوری‌که اگر به جوانان همچون زمان دفاع مقدس اعتماد کنیم به سعادت می‌رسیم.
  این مسئول اضافه کرد: در ۸سال دفاع مقدس فرماندهی گردان‌های ما توسط جوانان اداره می‌شد و امروز همه نعمتهای این انقلاب را مدعیون شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستیم .
  سرهنگ حیدری مطرح کرد: امروز باید به شعار خودباوری همچون زمان دفاع مقدس جامه عمل پوشانده در حالی که باگذشت زمان نتایج دفاع مقدس کم رنگ می‌شود.
  وی تصریح کرد: در اولین روز هفته از دفاع مقدس رژه نظامی و بسیج را در شهرستان البرز خواهیم داشت که اقتدار نیروی های نظامی و بسیجی را به تمام مردم نشان خواهیم داد تا باعث خوشحالی مردم شریف ایران و ناراحتی دشمنان انقلاب اسلامی شود .
  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) تشریح کرد: رژه حماسی در شهرستان البرز به مدت سه سال است برگزار می‌شود و این بسیجیان هستند که در مشکلات و وقایع طبیعی به کمک مردم می آیند.
  فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت : بالای ۱۵۰برنامه برای هفته دفاع مقدس در شهرستان البرز به همت حوزه‌های مقاومت بسیج و اقشارمردم برگزار خواهد شد.
  وی شعار «من انقلابی هستم» را شعار برنامه‌های هفته دفاع مقدس دانست و افزود: هدف از برگزاری این مراسم حفظ ارزش‌های انقلاب است.
  وی در پایان از تمام مسئولین و مردم دعوت کرد در مراسم‌‌های مختلف هفته دفاع مقدس شرکت کرده چرا که دفاع مقدس برای همه مردم بوده ومختص به قشر خاصی نیست و همه مسئولین و مردم مدعیون شهدا و رزمندگان دفاع مقدس هستند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">