ندای البرز
سه شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۴:۴۶ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17452
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۳
 •   
  رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین:
  رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین از کشف یک کیلوگرم موادمخدر از نوع هروئین در این استان خبر داد و گفت: در این رابطه یک سوداگر مرگ نیز دستگیر شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، به نقل از مرکز اطلاع رسانی ناجا، سرهنگ محسن قلی پور در این باره اظهار کرد: ماموران پلیس موادمخدر استان در محل ایست و بازرسی عوارضی آزادراه قزوین – زنجان به یک دستگاه خودروی تاکسی سمند مشکوک و آن را متوقف کردند.

  وی اضافه کرد: ماموران در بازرسی از خودرو متوقف شده یک کیلو گرم هروئین که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود را کشف و ضبط کردند.

  سرهنگ قلی پور ادامه داد: متهم پس از دستگیری با تشکیل پرونده به مراجع قضایی استان معرفی شد.

  این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه مبارزه با پدیده شوم موادمخدر به طور جدی از سوی پلیس دنبال می شود، افزود: بی شک شهروندان نقش موثری در دستاوردهای پلیس داشته و از این رو ضروری خواهد بود تا مردم بیش از گذشته با پلیس همکاری داشته و از طریق ارائه گزارش درباره اقدام افراد سودجو از طریق شماره تلفن ۱۱۰، بستر گسترش این پدیده شوم در سطح جامعه را از بین برده و اجازه فعالیت و ناامنی به سودگران مرگ را ندهند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">