ندای البرز
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۲:۲۴ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16784
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸
 •   
  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین:
  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از کشف مقدار ۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و هروئین توسط مأموان پلیس شهرستان البرز خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  سرهنگ محسن قلی‌پور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین اظهار داشت: به دنبال انجام فعالیتهای اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر و کسب خبر مبنی بر خرید موادمخدر از استانهای جنوبی و فروش آن دراستان قزوین توسط یکی از شهروندان، این خبر به صورت ویژه دردستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان تاکستان قرار گرفت.

  وی افزود: پس از بررسی و انجام اقدامات اطلاعتی مشخص شد نامبرده با یک دستگاه خودروی ولوو مقداری مواد از نوع تریاک از استانهای جنوبی خریداری و قصد تحویل آن در شهرستان تاکستان را دارد که که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با استقرار چند ساعته در مسیر حرکت نامبرده، وی را با مشخصات اعلامی شناسایی وپس از تعقیب و مراقبت در محل تحویل  مواد، راننده “ولوو ” و خریدار دستگیر را و به همراه دو دستگاه خودروی ولوو و پراید به پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان تاکستان انتقال دادند.

  رئیس پیس مبارزه با موادمخدر استان اضافه کرد: ماموران پلیس در بازرسی دقیق از خودروی ولوو مقدار سه کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف کردند.

  کشف ۷ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان البرز 

  سرهنگ قلی‌پور ادامه داد: در اقدامی دیگر ماموران عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر استان پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و فنی از ورود مقادیری مواد مخدر از طریق یک قاچاقچی به استان مطلع و شناسایی  و دستگیری  این قاچاقچی در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

  وی بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با  همکاری ماموران شهرستان البرز  خودوری این قاچاقچی را  نرسیده به شهرستان البرز شناسایی و متوقف  که پس از بازرسی از خودرو  مقدار شش کیلوگرم تریاک و یک کیلو گرم هروئین کشف شد.

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پایان تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

  منبع: مهر قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">