ندای البرز
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۲۰:۳۸ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3020
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۶
 •   
  سخنگوی اورژانس کشور
  سخنگوی اورژانس کشور از سوختگی ۲۸۸ نفر بر اثر حوادث چهارشنبه آخر سال در کشور خبر داد و گفت: ۴ حادثه‌دیده نیز در ICU بستری هستند و بیشترین آمار حادثه دیدگان نیز برای تهران بود، در حالی که در ایلام و کهگیلویه و بویراحمد حادثه‌ای نداشتیم.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به نقل از تسنیم، مجتبی خالدی با اشاره به آخرین وضعیت حادثه دیدگان چهارشنبه آخر سال ۹۳ اظهار داشت: تاکنون ۲۸۸ نفر دچار سوختگی شدند.

  سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور ادامه داد: تاکنون و براساس آمار اورژانس یک نفر فوت کرده است. در این راستا در ارومیه نیز گزارش قطع مچ دست داشتیم.

  خالدی بیان داشت: ۴ حادثه دیده نیز در ICU بستری هستند. همچنین، ۵ نفر نیز در بیمارستان فاطمه الزهرا(س) دچار له‌شدگی دست شدند که کار مداوا روی آنان در حال انجام است.

  سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور با اشاره به تخلیه چشم یک کودک ۱۳ساله در گنبد و همچنین یک فرد ۲۰ساله در کرج خاطرنشان کرد: بیشترین آمار حادثه دیدگان برای تهران بود و جالب این است که در شهرهایی مانند ایلام و کهگیلویه و بویراحمد حتی یک مورد حادثه چهارشنبه سوری نداشتیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">