ندای البرز
چهارشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۰۵ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3182
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۷
 •   
  معاون عمرانی استاندار قزوین
  معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: از ۲۷ اسفند بیش از ۴۸۰ هزار مسافر از جاذبه‌های گردشگری قزوین بازدید کردند.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، منوچهر حبیبی درباره تعداد بازدید کنندگان و مسافران نوروزی قزوین اظهار داشت: تا کنون بیش از ۴۸۰ هزار مسافر از جاذبه‌های گردشگری قزوین بازدید کرده و ۸۹ هزار نفر نیز در هتل‌ها و مراکز اقامتی قزوین اسکان داده شدند.

  وی افزود: جاذبه‌های گردشگری قزوین ظرفیت بسیارمناسبی است تا فرهنگ و اداب و سنن استان قزوین به سایر استان‌های معرفی شود که در این زمینه کارکنان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این استان در مراکز و اماکن تاریخی قزوین حضور داشته و توضیحات لازم را در اختیار مسافران نوروزی قرار می‌دند.

  معاون عمرانی استاندار قزوین عنوان کرد: در بازدیدهایی از که از ستاد خدمات سفر شهرستان‌های قزوین از جمله تاکستان، آوج و بوئین زهرا انجام شد، خوشبختانه هیچ مشکی برای خدمات رسانی و تأمین اسکان و بهداشت مسافران نوروزی وجود ندارد و کارها با جدیت و پر انرژی دنبال می‌شود.

  حبیبی با اشاره به افتتاح نمایشگاه صنایع دستی استان قزوین در ایام نوروز تصریح کرد: افتتاح نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی استان قزوین در ایام نوروز سبب شده تا مسافران نوروزی با هنرها و صنایع دستی استان قزوین آشنا شده و قدمت فرهنگی این استان را بیشتر بشناسند.

  وی همچنین رونمایی از شیرینی و سوغات قزوین در مجتمع خدمات رفاهی سمیر گستر واقع در اتوبان قزوین – کرج را یکی از کارهای خوب برای معرفی سوغات قزوین به مسافران نوروزی دانسته و بیان کرد: شیرینی سنتی قزوین در سطح کشور و برای مسافران نوروزی ناشناخته است و باید این هنر به گردشگران و مسافران معرفی شود.

  انتهای پیام

  منبع: تسنیم

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">