ندای البرز
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۳:۳۹ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3024
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۲
 •   
  توسط مدیر عامل شرکت نستله در بازدید مدیر آموزش و پرورش شهرستان البرز صورت گرفت:
  مدیر آموزش و پرورش شهرستان البرز در قالب هیئتی از شرکت نستله بازدید کرد که در پايان اين ديدار مدير عامل شركت نستله، 19 دستگاه لپ تاپ،34 دستگاه کامپیوتر و يك دستگاه پرينتر را در جهت هوشمند سازي مدارس، به آموزش و پرورش شهرستان البرز هديه كرد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، مدیر آموزش و پرورش شهرستان البرز در قالب هیئتی از شرکت نستله بازدید کرد.

  در این دیدار مدیر عامل شرکت نستله ضمن ابراز خوشحالی از حضور میهمانان، ه معرفی برنامه ها و فعالیت ها ی این شرکت پرداخت.

  “جوزپه کارلا ” ارتقای کیفیت زندگی مردم را هدف شرکت نستله دانست و ضمن بیان تاریخچه ای از چگونگی تاسیس و تکامل این شرکت، قدرت رهبری، مهارت دانشی، شناسایی و صدور استعداد ها به دنیا، انعطاف پذیری، جابجایی مدیران، انتقال تجربه و ایجاد اشتیاق به زندگی را از رموز موفقیت نستله دانست.

  مدیر عامل شرکت نستله آموزش تغذیه ی سالم به کودکان ، مساله ی آب و ارتقای مناطق محروم را سه برنامه ی جهانی شرکت نستله عنوان کرد و اظهار داشت: برای معلمان نیز برنامه ایی آموزشی داریم تا آب کمتر و سالم تر استفاده کنند.

  در ادامه این مراسم ، “فیصل مدیر پاکستانی کارخانه” در سخنانی ضمن اشاره به ارتباط مناسب این شرکت با شوراها ی شهر و اجرای برنامه های تندرستی و سلامت در ایران ؛ مطالبی را درخصوص ارتباط عادت های غذایی نادرست و بروز سرطان در انسان بیان کرد.

  رشوند مدیر آموزش و پرورش شهرستان البرز نیز با استقبال از برنامه های آموزشی و مدیریتی شرکت نستله بیان داشت: هدف از این دیدار ها دریافت منابع مالی از شرکت ها نیست ، بلکه استفاده از تجربیات صنایع در برنامه های آموزشی؛ تحقیقی است و مشارکت شرکت های مختلف با آموزش و پرورش را برای تولید علم خواستار شد.

  22152

  در ادامه ی این دیدار، مهمانان از قسمت های مختلف شرکت بازدید کرده و در جریان مراحل تولید محصولات قرار گرفتند.

  در پایان این دیدار مدیر عامل شرکت نستله، ۱۹ دستگاه لپ تاپ،۳۴ دستگاه کامپیوتر و یک دستگاه پرینتر را در جهت هوشمند سازی مدارس، به آموزش و پرورش شهرستان البرز هدیه کرد.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">