ندای البرز
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۲۰:۳۸ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2682
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۵
 •   
  مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان البرز خبر داد:
  کشاورز سیاهپوش گفت: در حال حاضر 203 یتیم تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان هستند که دو نفر فاقد هر دو والدین و پنج نفر نیز دارای بیماری صعب العلاج هستند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به نقل از اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین، کریم کشاورز سیاهپوش بیان داشت: از نظر اسلام کارهایی که در راستای کمک رسانی به نیازمندان جامعه به ویژه ایتام باشد از ویژگی فوق العاده برخوردار است.

  وی ادامه داد:  اگر بخش مهمی از اعمال عبادی، ذکرها،  مناجات ها و سیره اهل بیت (ع) را مورد بررسی قرار بدهیم، خواهیم دید که بخش مهمی از آنها مربوط به وظایف و مسئولیت های اجتماعی و رسیدگی به نیازمندان است.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان البرز اضافه کرد: در این میان ایتام از برجستگی خاصی برای رسیدگی و کمک برخوردار هستند؛ و این موضوع به قدری اهمیت دارد که امیرمؤمنان(ع) در لحظات حساس پایان عمر خودش حسنین(ع) و سایر اهل بیت خود را به توجه به ایتام و نیازمندان توصیه فرمودند.

  وی عنوان کرد: در حال حاضر در کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان البرز ۲۰۳ یتیم تحت حمایت هستند که دو نفر فاقد هر دو والدین و پنج نفر نیز دارای بیماری صعب العلاج هستند.

  کشاورز اعلام کرد: دو هزار و ۹ حامی در قالب طرح اکرام ایتام با امداد برای حمایت از این ایتام همکاری دارند که متوسط سرانه ماهانه ایتام دو میلیون و ۳۹۰ هزار ریال و متوسط سرانه کمک حامیان ۲۴۱ هزار ریال است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">