ندای البرز
چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - - ساعت ۲۱:۱۸ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 209
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۶
 •   
  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قزوین گفت: عفاف و حجاب یکی از ضرورت‌های کاری دادستانی و یکی از دغدغه‌های فرهنگی است که امروز به مطالبه عمومی تبدیل شده است

  پایگاه خبری ندای البرز به نقل از خبرگزاری بسیج،حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی صبح امروز درحاشیه جلسه شورای مسئولان قضایی استان قزوین گفت: دستگاه قضایی به دلیل کثرت مراجعان و با توجه به هدف قرار گرفتن در شرایط جامعه عملکردش با دیگر سازمان‌ها متفاوت است.

  صادقی نیارکی بااشاره به کثرت مراجعان دستگاه قضایی عنوان کرد: با بررسی دقیق در سازمان‌ها متوجه این نکته می‌شویم که کمتر سازمانی میزان کثرت مراجعه کننده‌ای همچون دادگستری داشته باشد به عنوان نمونه تنها در ساختمان دادسرای شهرستان قزوین روزانه به طور میانگین حدود ۲ هزار نفر مراجعه کننده داریم.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قزوین با بیان اینکه روزانه جمعیت بسیاری از دستگاه قضا خدمات دریافت می‌کنند، تصریح کرد: دستگاه‌هایی در مجموعه قوه قضائیه داریم که با دستگاه اجرایی در ارائه خدمات مرتبط هستند.

  وی خاطرنشان کرد: با توجه به توصیه‌ای مقام معظم رهبری در خصوص مسائل فرهنگی، ریاست قوه قضائیه نیز این امر مهم را مورد توجه و پیگیری قرار داده‌اند.

  این مقام مسئول اذعان کرد: کار فرهنگی را باید به درستی انجام دهیم، به طوری که کار فرهنگی مختص نمازجماعت نباشد، بلکه برنامه‌های تفریحی، مذهبی، اجتماعی نیز برنامه فرهنگی محسوب می‌شود، و باید دقت داشته باشیم که اگر به لحاظ محدودیت‌های مالی از کارهای فرهنگی غفلت کنیم دچار خسران می‌شویم.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قزوین با اشاره به مبحث عفاف و حجاب بیان کرد: عفاف و حجاب یکی از ضرورت‌های کاری دادستانی است و خوشبختانه در مجموعه نیروهای دادگستری وضع بحرانی نداریم.

  صادقی نیارکی یادآورشد: عفاف و حجاب نیز یکی از دغدغه‌های فرهنگی است که امروز به مطالبه عمومی تبدیل شده است اگرچه امروز بی‌مهری‌هایی را در امور دینی شاهد هستیم اما نباید توجه به ارزش‌های دینی و فرهنگی مورد غفلت قرار گیرد و نگرانی ما از آنجایی است که زشتی پدیده بدحجابی موجب شده تا یک مورد هم زیاد دیده شود.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قزوین در خاتمه متذکرشد: عفاف و حجاب کارکنان یک تکلیف است و اجرای آن نیز الزام دارد و کارکنان نیز باید به آن ملتزم باشند و البته رویکرد فرهنگی در این راستا اولویت دارد.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">