ندای البرز
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۵:۵۵ 2018 Jul 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25728
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
 •   
  زاهدی استاندار قزوین در جشن دورهمی الوند:
  استاندار قزوین گفت:22 بهمن امسال با همه ادوار و دوره های گذشته متفاوت است
  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز عبدالمحمد زاهدی در جشن دورهمی انقلاب در الوند با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر افزود: انقلاب ما براساس کرامت و شرف انسانی و با تکیه بر رهبری دینی و با اهداف الهی شکل گرفت.

  وی در ادامه با دعوت از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن،گفت: با توجه به اتفاقات اخیر در کشور که به تحریک دشمنان صورت گرفت، این مراسم امسال از اهمیت ویژه و بالاتری نسبت به سال های قبل برخوردار است.
  وی با اشاره به تبلیغ رسانه های وابسته به دشمنان و معاندین علیه نظام جمهوری اسلامی و تلاش آنها برای اینکه وانمود کنند مردم از انقلاب و نظام رویگردان هستند،افزود: مردم ما با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن نمایش دوباره وحدت و انسجام ملی خود به جهانیان بار دیگر پوچی این تبلیغات و دروغ بودن آنها را اثبات می کنند.
  استاندار قزوین در ادامه بر برنامه ریزی مسئولان به منظور برگزاری برنامه های فرهنگی و نشاط آور برای شهروندان تاکید کرد و گفت: این محافل فرصت خوبی برای دورهمی خانواده هاست
  زاهدی افزود:باید جوانان را روی کار بیاوریم تا با کسب تجربه برای مدیریت در سطوح مختلف آماده شوند.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">