ندای البرز
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۷:۱۹ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2458
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۶
 •   
  رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان البرز:
  رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان در مراسم دیدار با فرماندار البرزگفت: برنامه ویژه شهرستان با عنوان" کاشت 55 اصله نهال به یاد شهدای شهر الوند" در روز در ختکاری برگزار می شود.

  در آستانه فرا رسیدن هفته منابع طبیعی (۱۵- ۲۲ اسفند ماه) رئیس و کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان با غلامرضا حسن پور فرماندار البرز دیدار کردند

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به نقل از روابط عمومی فرمانداری، در این دیدار” حسن پور ” ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه کارکنان این اداره ، استمرار این توفیقات را از درگاه خداوند متعال خواستار شدند .

  در ادامه صادقی رییس اداره منابع طبیعی شهرستان،  ضمن ارائه گزارش عملکرد و اعلام برنامه های اجرایی در هفته منابع طبیعی، به برنامه ویژه شهرستان با عنوان” کاشت ۵۵ اصله نهال به یاد شهدای شهر الوند” در روز در ختکاری اشاره نمود و از حمایتهای فرماندار شهرستان تقدیر کرد.

  در پایان حسن پور با اشاره به اینکه بزرگترین پارک درون شهری استان در ناحیه شهری مهرگان احداث شده است ، هماهنگی و امکان سنجی اجرا برنامه در روز درختکاری در این پارک را پیشنهاد نمودند .

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">