ندای البرز
یکشنبه ۰۳ دی ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۷:۱۸ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25161
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
 •   
  مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز:
  مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز گفت : روز نه دی نقطه پایان و سرانجام امید بعضی قدرت طلبان و منفعت طلبان منافق و فتنه انگیز بود .

  حجت السلام شجاعی مهر مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز در گفت‌وگو با خبرنگار ندای البرز در خصوص حماسه نه دی اظهار کرد: فتنه ۸۸ بر اثر رها شدن بعضی گلوگاها و فتنه های احد بود که بعضی خواص در سایه غفلت و جهل و سرپیچی از فرمان رهبر الهی مشغول شدن به جمع آوری غنائم انقلاب و قدرت طلبی و زیاده خواهی و فرصت طلبی منافقان انفاق افتاد که نقاب تزویر بر چهره خود گذاشته بودن .
  شجاعی مهر عنوان کرد : فتنه ۸۸ کم کاری برخی از خودیهائی بود که در مقابل بعضی حرکتهای جریان نفاق احساس تنبلی کردن و یا به دشمنان روسیاه مردم و انقلاب اعتماد کردند .
  وی افزود : فتنه گران نقاب از چهره برداشتن و به مقدسات حتی به دستگاه ابی عبدالله الحسین نیز تعرض کردند و با آتش کشیدن خیمه های عزای امام حسین (ع) لبخند بر لبان یزیدیان زمان آوردن ولکن مردم شجاع و مومن و انقلابی خیلی زود در سایه هدایت های رهبری آنها را شناختن و زباله دان تاریخ ریختند .
  وی تصریح کرد : فتنه گران خواسته و ناخواسته برای رسیدن به اهدافشان با دشمنان قسم خورده ملت ایران هماهنگ شده و طعم شیرین یک حماسه بزرگ چون انتخابات را به کام ملت و رهبرانقلاب تلخ کردند .
  مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز اذعان داشت : حماسه ۹ دی یادآور فروپاشی دیوار بی اعتمادی بود که فتنه گران قصد داشتند با شک و تردید بین مردم حاکمیت چهره حقیقی انقلاب دیده نشود منافقینی که برای رسیدن به منافع خود چنگال خیانت به ارزشهای اسلام و انسانی کشیدن و حتی به عزاداران و هیات های حسینی هم توجه نکردند .
  وی بیان داشت : نه دی صحنه زیبایی از امام و امت و عاشق و معشوق بود در دفاع از حریم ولایت نه دی خط بطلانی برتمام فتنه انگیزیهای ۸ ماهه جریان فتنه بود . ای کاش در زمان امیرالمومنین هم چنین امت بصیری برای دفاع از ولایت بود تا دیگر چهره دختر رسول خدا کبود نمی شد . نه دی یک حادثه و اتفاق کوچکی نیست یک حرکت عظیم و ماندگار مردمی حرکت در سایه دین تحقق وعده الهی بود . نه دی صحنه تقابل جریان علوی بر جریان اموی و عمروعاص های زمان بود .
  وی در پایان افزود : آرزوی امیرالمومنین داشتن امتی بود که بتوانند نه دی را خلق کنند تا پرچم اسلام ناب بر زمین نیفتد و عزت و اقتدار دین خدا حفظ شود . نه دی نقطه پایان و سرانجام امید بعضی قدرت طلبان و منفعت طلبان و منافقین فتنه انگیز بود.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">